Miskolc Holding Zrt.

2019 évi nyári szezonális állásajánlataink

A Miskolc Holding Zrt. tagvállalata a Miskolci Fürdők Kft.

a 2019 évi nyári szezonális időszakra, munkatársat keres az alábbi munkakörökbe:

Szakács

  • Feladat: menü összeállításában való közreműködés, ételek szakszerű elkészítése.
  • Elvárás: szakács végzettség, legalább 1 év szakmai gyakorlat.

Konyhai kisegítő

  • Feladat: a szakácsok munkájának napi szintű támogatása, segítése
  • Elvárás: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, odafigyelés, teljesítmény orientált hozzáállás

Úszómester

  • Feladat: a medencék rendeltetésszerű használatának folyamatosan biztosítása.
  • Elvárás: uszodamester/úszómester/vízimentő képesítés, kiváló fizikum.

Takarító

  • Feladat: a fürdő épületének tisztántartása, vendégek kiszolgálása.
  • Elvárás: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, igényesség, precizitás, rugalmasság.

Szaunakezelő/szaunamester

  • Feladat: szaunák és medencék tisztántartása, szaunafelöntések megtartása.
  • Elvárás: szaunakezelő/szaunamester végzettség előnyt jelent, jó megjelenés, megnyerő személyiség, kiváló fizikum.

Kertész

  • Feladat: a fürdő zöldterületének karbantartása, virágosítás, parkosítás.
  • Elvárás: szakirányú végzettség, szakma iránti elkötelezettség, rugalmasság.

Kőműves/ Burkoló

  • Feladat: Kőműves munkák szakszerű elvégzése, burkolási feladatokban való közreműködés
  • Elvárás: szakirányú végzettség, szakma iránti elkötelezettség, pontos, szakszerű munkavégzés.

Ügyfélkapcsolati munkatárs

  • Feladat: A fürdő vendégei részére jegy és bérlet értékesítése.
  • Elvárás: érettségi, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
Ajánlatunk:
  • Határozott idejű szerződés 2019. augusztus 31- ig,
  • Főállás vagy másodállásként végezhető tevékenység
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Fürdők Kft. strandfürdői:

  • Barlangfürdő,
  • Selyemréti Strandfürdő,
  • Miskolctapolcai Strandfürdő

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. július 30-ig.

Tagvállalat:
Miskolci Fürdők Kft.