Miskolc Holding Zrt.

Adminisztrátor

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MIHŐ Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
• A gazdasági vezető munkájának támogatása
• Iktatási feladatok ellátása
• Levelezések, postázás lebonyolítása
• Telefon kezelése, kapcsolattartás az ügyfelekkel
• Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

• Középfokú közgazdasági végzettség
• Ügyfélközpontúság
• Jó kommunikációs képesség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Pontos, precíz munkavégzés

Ajánlatunk:
• Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
• Kellemes munkahelyi környezet
• Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin u. 52.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. november 30-ig.