Miskolc Holding Zrt.

Adminisztrátor

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MIHŐ Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A gazdasági vezető munkájának támogatása
  • Iktatási feladatok ellátása
  • Levelezések, postázás lebonyolítása
  • Telefon kezelése, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása
  • Középfokú közgazdasági végzettség
  • Ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin u. 52.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. január 31-ig.