Miskolc Holding Zrt.

Állatgondozó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A körzetéhez tartozó állatállomány napi ellátása (etetés, itatás, takarítás).
  • Napi takarítási munkák: az állatok elhelyezési körletének a takarítása, körzeten belül a látogatók által eldobált hulladék összegyűjtése.
  • Köteles betartani a takarmányozási normákat, valamint a tartástechnológiai utasításokat
  • Folyamatosan ellenőrzi a rábízott állatállományt, az esetleges változásokat haladéktalanul jelzi a főápolónak.
  • Folyamatosan ellenőrzi a hozzá tartozó körzet állóeszközeinek állapotát és az azokban bekövetkezett változásokról jelentést tesz.
  • Segítséget nyújt az állatorvosnak a szükséges beavatkozások alkalmával.
  • A hozzá forduló látogatókat udvariasan, segítőkészen tájékoztatja. A park területén rendet és nyugalmat tart, a rendzavarókat udvariasan figyelmezteti.
  • Napi rendszerességgel vezeti a szolgálati naplót.
  • Szakirányú középfokú iskolai végzettség
  • Állatok gondozásával kapcsolatos, min. 1év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Informatikai ismeret
  • Terhelhetőség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs készség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

Miskolci Állatkert és Kultúrpark

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2019. november 30-ig.