Miskolc Holding Zrt.

Anyakönyvvezető

Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata munkatársat keres az alábbi munkakörbe

A leendő munkatárs feladatai:
  • Anyakönyvi feladatok ellátása
  • Anyakönyvi események anyakönyvezése az elektronikus nyilvántartásban (EAK)
  • Házasságkötések lebonyolítása
  • Anyakönyvi megkeresések teljesítése
  • Közreműködés a választások lebonyolításában, elsősorban a névjegyzéki kérelmek elbírálásában

  • Anyakönyvi feladatkörben meghatározott végzettség (érettségi végzettség és anyakönyvi szakvizsga, vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és anyakönyvi szakvizsga)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Előnyt jelent: anyakönyvi igazgatási területen szerzett szakmai tapasztalat, illetve EAK ismeret
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3525 Miskolc, Városház tér 8.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. május 15- ig.

Tagvállalat:
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata