Miskolc Holding Zrt.

Asztalos

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft- hez az alábbi munkakörbe:

Asztalos

A leendő munkatárs feladatai:
  • Faszerkezetű termékek (padok, játszóeszközök, irodai-utcabútorok) javítása, szerelése, karbantartása, helyszíni beépítése, faanyagok megmunkálása
  • Egyéb asztalos szakipari feladatokat ellátása
  •  A feladatok elvégzéséhez munkatervet készítése, javaslat tétele.
  • A készíteni kívánt termékek méretének felmérése és terv készítése.
  • A városi rendezvényekkel kapcsolatosan felmerülő asztalosipari műhelymunkák és helyszíni munkák felmérése, tervezése és kivitelezése.
  • A műveletek elvégzéséhez szükséges gépek, berendezések előkészítése, beállítása, kezelése
  • Az elkészült termékek helyszíni szerelése, rögzítése.
  • szakirányú szakmai vagy asztalos ipari szakmunkás végzettség
  • 1 év szakmai tapasztalat.
  • Informatikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság, határozottság
  • Megfelelő fizikai erőnlét
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Teljes munkaidős állás
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

Miskolc város belterülete

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2018. augusztus 25-ig.