Miskolc Holding Zrt.

Autóbuszvezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársakat keres az MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt-hez az alábbi munkakörbe (teljes- vagy részmunkaidős munkavégzési lehetőséggel):

A leendő munkatárs feladatai:
  • A mindenkor érvényes KRESZ betartásával, a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a gépjármű vezetése
  • Menetrend, utazási feltételek betartása és betartatása
  • Menetjegy árusítás, menetjegyek és bérletek érvényességének ellenőrzése
  • Utasok udvarias és színvonalas kiszolgálása
  • Jogszabályok és utasítások betartása
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Érvényes D kategóriás vezetői engedély
  • Autóbuszvezetői szakvizsga/GKI igazolvány
  • PÁV II igazolás
  • Megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Udvariasság
  • Rugalmasság
Ajánlatunk:
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Felelősségteljes munkakör
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, Szondi György u. 1.

Teljes- vagy részmunkaidőben történő munkavégzésre vonatkozó jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várjuk szeptember 30-ig.