Miskolc Holding Zrt.

Behajtási munkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A vevőkövetelések behajtása érdekében az ügyintézése alá tartozó vevők felszólítása
  • Fizetési meghagyások előkészítéséről való intézkedés, szükség esetén közüzemi szerződés felmondásának kezdeményezése
  • A közületi, társasházi felhasználók esetében az átutalási végzés benyújtása
  • A nem teljesített fizetési meghagyások alapján a bírósági végrehajtás előkészítése
  • A fizetési meghagyások és a végrehajtás költségeinek vevőfolyószámlára történő felvezetése
  • Részletfizetési megállapodás kötés esetén a késedelmi kamat kiszámítása.A részletfizetési megállapodásban foglalt határidők figyelése, nem fizetés esetén további intézkedés
  • Egyeztetés a végrehajtókkal (értesítés megszüntetésről, befizetések egyeztetése stb.)
  • A közületi, társasházi felhasználók részére készült jóváíró számlák, túlfizetések kompenzációs rendezése, visszautalásának előkészítése, kapcsolódó tájékoztatások
  • Figyelemmel kell kisérnie a felszámolási, végelszámolási vagy csődeljárás, kényszertörlési eljárás alá vont partnereket
  • Késedelmi kamatterhelő levelek küldése a közületi parnerek részére, az ezzel kapcsolatos reklamációk kivizsgálásának kezdeményezése- A kifizetett késedelmi kamatok, illetékek, ügyvédi és végrehajtási díjak, egyéb költségek főkönyvi könyvelése.
  • Szakirányú középfokú végzettség (Gazdasági vagy pénzügyi, vagy jogi)
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Stresszt tűrő képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó konfliktus kezelési és együttműködési képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. augusztus 25-ig.