Miskolc Holding Zrt.

Belső ellenőr

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A vezetés céljainak támogatása, ellenőrzési tevékenységének segítése
  • A szervezeti egységek szabályszerű működésének, munkavégzésének ellenőrzése
  • A vezetés döntéseinek, a szabályzatok végrehajtásának, a tevékenység gazdaságosságának, továbbá a pénzügyi fegyelem betartásának ellenőrzése
  • A vizsgált folyamatokkal kapcsolatosan megállapítások, következtetések, javaslatok megfogalmazása
  • A belső ellenőrzési jelentések alapján megtett intézkedések nyilvántartása, nyomon követése
  • Éves belsőellenőrzési terv összeállítása
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben eltöltött legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Hatályos törvények/jogszabályok/előírások ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precizitás
  • Határozottság, problémafelismerő és megoldó készség
  • Önálló munkavégzésre való
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Kellemes munkahelyi környezet
Munkavégzés helye:

Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2017. december 31-ig.