Miskolc Holding Zrt.

Belső ellenőr

Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata munkatársat keres az alábbi munkakörbe

A leendő munkatárs feladatai:
  • Belső ellenőrzések lefolytatása a valamint a költségvetési szervek belső kontrollrendszeréről és belső ellenőrzéséről szóló 370/2011. (XII. 31.) Korm. rendelet és a Belső Ellenőrzési Kézikönyvben foglaltak alapján
  • A belső kontrollrendszer működésének, jogszabályoknak, belső szabályzatoknak, utasításoknak való megfelelés vizsgálata, elemzése és értékelése. A belső kontrollrendszerek fejlesztése érdekében javaslatok megtétele
  • A vizsgált folyamatokkal kapcsolatosan megállapítások, következtetések, javaslatok megfogalmazása
  • A belső ellenőrzési jelentések alapján megtett intézkedések nyilvántartása, nyomon követése
  • Éves belső ellenőrzési terv összeállításában közreműködés
  • Felsőfokú végzettség a 28/2011. (VIII.3.) NGM rendelet szerint
  • Belső ellenőrzési ismeret előnyt jelent
  • Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Pénzügyi, gazdasági szemlélet
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3525 Miskolc, Városház tér 8.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. április 30-ig.

Tagvállalat:
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata