Miskolc Holding Zrt.

Bérszámfejtési munkatárs

A Miskolc Holding vállalatcsoport Miskolc város gazdasági életének meghatározó szereplője, a város egyik legnagyobb foglalkoztatója. A vállalatcsoport tulajdonosa, a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A vállalatok munkavállalói részére a havi munkaidőadatok feldolgozásával a bér és egyéb személyi jellegű járandóságok rögzítése, ellenőrzése és számfejtése
  • TB ellátások számfejtése
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Különféle bérjellegű igazolások elkészítése
  • Jutalmak, prémiumok és egyéb eseti jellegű kifizetések rögzítése, ellenőrzése, számfejtése
  • A vállalati munkavállalókat terhelő levonások (OMB, biztosítás, tartásdíj, levonások) rögzítése, ellenőrzése és számfejtése
  • Adók és járulékok elszámolása a jogszabályi előírások betartásával
  • Az érvényben lévő kafetéria szabályzat előírásainak betartása mellett a munkavállaló által adott nyilatkozatban foglaltak szerint, az igényelt kafetéria elem számfejtése
  • A bérjellegű kifizetésekkel kapcsolatban listák lekérdezése, kimutatások készítése a megadott szempontoknak megfelelően
  • Önkéntes egészségpénztári, valamint Önkéntes nyugdíjpénztári adatszolgáltatás elkészítése
  • Főkönyvi feladás elkészítése vállalatok részére
  • Középfokú végzettség, bérügyi-bérszámfejtési tanfolyam
  • Minimum 3 év bérszámfejtői területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • NEXON humánügyviteli rendszer ismerete előnyt jelent
  • Precizitás
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkahely a belváros szívében
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:

Miskolc, Hunyadi János utca 19.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. május 30-ig.