Miskolc Holding Zrt.

Beszerzési munkatárs

A Miskolc Holding vállalatcsoport Miskolc város gazdasági életének meghatározó szereplője, a város egyik legnagyobb foglalkoztatója. A vállalatcsoport tulajdonosa, a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A beszerzési folyamatok lépéseinek precíz kivitelezése: Igények rögzítése, árajánlatok készítése, és értékelése
  • Engedélyezések nyomon követése, megrendelés megküldése, reklamáció kezelés és információátadás
  • A beszerzési szoftverben az igények precíz és naprakész dokumentálása a folyamatleírásokban foglaltak szerint
  • Statisztikák készítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás és tárgyalásokon való aktív részvétel
  • Tagvállalatokkal és szerződött partnerekkel való kapcsolattartás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Teljesítmény orientáció
  • Proaktivitás
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Megbízhatóság
  • Dinamizmus és rugalmasság
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkahely a belváros szívében
  • Versenyképes béren kívüli juttatások
FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!
Munkavégzés helye:

Miskolc, Petőfi u. 1-3

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. április 30-ig.