Miskolc Holding Zrt.

Biztonsági szakértő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Adat-, információ- és vagyonvédelmi, valamint munka-, tűz- és katasztrófavédelmi rendszerek és folyamatok kockázatvizsgálata, folyamatos elemzése és ez alapján teljes körű biztonságpolitikai és üzletmenet folytonossági stratégia kidolgozása, illetve annak megvalósításának nyomon követése;
  • Az adat-, információ- és vagyonvédelmi, valamint munka-, tűz- és katasztrófavédelmi rendszerek és folyamatok operatív irányításának, belső szabályozásának és dokumentálásának szakmai támogatása, stratégiai szintű koordinálása, szinergikus működésének megteremtése
  • Fizikai biztonsági és vagyonvédelmi követelmények összeállítása, a specifikációk elkészítése, a vonatkozó belső előírások kidolgozása és összhangjának biztosítása. A kapcsolódó tevékenységek szakmai felügyelete és koordinálása
  • Az üzemi, üzleti titokvédelem és az adatvédelem vonatkozó szabályainak érvényesítése, az illetéktelen hozzáférés megelőzése és megakadályozása
  • A társaság vagyonának védelme, megóvása, a tevékenységének ellátásához elszámolási kötelezettséggel rendelkezésére bocsátott eszközök, berendezési és felszerelési tárgyak gondos és rendeltetésszerű használatának biztosítása
  • Felsőfokú végzettség, előny a műszaki, informatikai végzettség, GDPR ismeret vagy tapasztalat
  • 5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Projektmenedzsment tapasztalat, szervezői-koordinációs képesség;
  • Kiemelkedő informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség és tárgyalási készség
  • Dinamikus, motivált, határozott személyiség
  • Kiváló együttműködési és problémamegoldó képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
  • Családbarát munkahely (vonzó munka-magánélet egyensúly)
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi utca 1-3

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1–3. címre várunk 2018. május 15- ig.