Miskolc Holding Zrt.

Csatornahálózat kezelő

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Csatornaközmű hálózat karbantartása, víz és csatornaközmű hálózat vizsgálata, szükség esetén aknába történő beszállással
  • Kombinált csatornatisztító, szippantó kommunális gépjármű kezelése
  • Csatornatisztítási feladatok teljesítése magánszemélyek, intézmények, vízi közmű üzemeltetők részére
  • Közreműködés vízzárósági vizsgálat, kamerás csatornavizsgálatok (csapadék- és szennyvízhálózaton) elvégzése során, valamint vizsgálóberendezés felépítmények kezelése
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Középfokú végzettség előnyt jelent
  • Vízi közmű hálózat üzemeltetésében, vízszivárgás keresés területén szerzett tapasztalat
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Rugalmasság

Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018.12.15-ig.