Miskolc Holding Zrt.

Csatornatisztító gépkocsivezető

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Szippantó, kombinált csatornatisztító kommunális gépjárművek vezetése, felépítmény kezelése, működtetése.
  • Gépi és kézi csatornatisztítási feladatok teljesítése magánszemélyek, intézmények, víziközmű üzemeltetők részére, amennyiben a munkája megköveteli, aknákba történő beszállással is.
  • Helyszíni munkavégzés folyékony hulladék, nem közművel összegyűjtött háztartási szennyvíz begyűjtéshez kapcsolódóan.
  • Közreműködés a víz- és csatornaközmű hálózatok vizsgálata (kamerás vizsgálat, vízzárósági ellenőrzés) során vizsgálóberendezés felépítményének kezelése.
  • A rábízott számlákkal és készpénz kezelése
  • A csatornahálózat hibáinak feltárása, a hibakeresés eredményéről, bármilyen nem megfelelőségről közvetlen vezetőjét, vagy távolléte esetén helyettesét és szükség esetén a megbízó képviselőjét tájékoztatja.
  • A rábízott gépjárműveket, és eszközöket köteles tisztán és rendszeresen karbantartani, azokat úgy használni, hogy azokban kár ne keletkezzen.
  • A napi munkájáról menetlevelet, munkavégzést igazoló bizonylat vezetése
  • Középfokú műszaki végzettség
  • C vagy C+E kategóriás jogosítvány, GKI vezetői engedély
  • Építő- és anyagmozgató gép kezelője (Szennyvízszállító és szippantó járművek gépcsoport)
  • 5 év tehergépjármű vezetési tapasztalat
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Pontosság
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Segítőkészség
  • Határozottság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolc város területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019.03.31- ig.