Miskolc Holding Zrt.

Csatornatisztító gépkocsivezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Szippantó, kombinált csatornatisztító kommunális gépjárművek vezetése, működtetése
  • Gépi és kézi csatornatisztítási feladatok teljesítése magánszemélyek, intézmények, víziközmű üzemeltetők részére
  • Helyszíni munkavégzés folyékony hulladék, nem közművel összegyűjtött háztartási szennyvíz begyűjtéséhez kapcsolódóan
  • Közreműködés a víz- és csatornaközmű hálózatok vizsgálata során, vizsgálóberendezés felépítmények kezeléseFeltárja a csatornahálózat hibáit, a hibakeresés eredményéről közvetlen vezetőjét tájékoztatja
  • Középfokú műszaki végzettség
  • C vagy C+E kategóriás jogosítvány
  • Építő- és anyagmozgató gépkezelő végzettség előny
  • Csatornaközmű-hálózati szakmai tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Miskolc Holding Zrt.
Miskolc

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2020.02.29-ig.