Miskolc Holding Zrt.

Diszpécser

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Diszpécser

A leendő munkatárs feladatai:
  • Irányítja, összehangolja, adminisztrálja a Miskolc Holding Zrt. és szerződött partnerei szállítással, árumozgatással kapcsolatos tevékenységeit.
  • Szervezi az egység munkáját, megteremti a munkavégzés biztonságos feltételeit.
  • Megteremti a feltételeit a fuvarozási, postai és futár feladatokat elvégzésének.
  • Gondoskodik a gyors és pontos információáramlásról.
  • Rendszeresen tájékoztatja vezetőit az irányítása alá tartozó egység tevékenységéről.
  • Napi szinten kapcsolatot tart a megrendelőkkel, tagvállalatokkal.
  • Kezeli a vevői visszajelzéseket, információkat.
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri a szolgáltatási tevékenységek szakmai színvonalának minőségét.
  • Gondoskodik a szállítási feladatok elvégzéséhez szükséges menetlevelek, fuvarlevelek beszerzéséről, biztosításáról, kiosztásáról és nyilvántartásáról.
  • Üzemelteti a gépjárművekbe épített járműkövető rendszert, gondoskodik annak működőképességéről, szükség esetén javításáról.
  • Rendszeresen ellenőrzi a járművek útvonalát a GPS műholdas járműkövető rendszer segítségével és összehasonlítja azt a menetlevél adataival.
  • Ellenőrzi a gépjárművezetők munkára való alkalmasságát, a menetleveleket és kiegészítő okmányokat, optimalizálja a gépjárművek mozgását.
  • Munkaidő beosztást és szabadságtervet készít.
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Terhelhetőség
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési tapasztalat
Ajánlatunk:
  • Stabil, hosszú távon biztonságot nyújtó munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő munkakör
Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, József Attila u. 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1–3. címre várunk 2018. február 28- ig.