Miskolc Holding Zrt.

Elektrikus, távhőellátó berendezés kezelő

Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Nagy- és kisfeszültségű berendezések, transzformátorok üzemeltetése, napi karbantartása
  • Villamos berendezések, gépek műszaki állapotának ellenőrzése
  • Új vízbázis villamos berendezéseinek üzemeltetése, pótvíz szivattyúk folyamatos felügyelete
  • Gőzkazánok tápvíz szivattyúinak, villamos berendezéseinek üzemeltetése
  • Az avasi és belvárosi rendszeren lévő tágulási tartályok vízszint jeladóinak és nyomás távadóinak ellenőrzése, javítása
  • Keringető szivattyúk üzemeltetése
  • Villamos kapcsolótér hűtésének, szellőztetésének folyamatos ellenőrzése
  • Üzemzavar elhárításában való részvétel
  • Középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, erősáramú berendezés szerelő)
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Teljesítmény- és célorientáció
  • Önálló és csapatban való munkavégzés
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:

MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft.

3534. Miskolc, Gagarin u. 52.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. augusztus 31-ig.