Miskolc Holding Zrt.

Építés-kivitelezési koordinátor

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Építés kivitelezési munkák tervezése, előkészítése
  • Miskolc MJV szökő- és ivókútjainak karbantartása és annak ellenőrzése
  • Játszóterek karbantartása, utcabútorok gyártása, javításának koordinálása, ellenőrzése
  • Aluljárók és nyilvános illemhelyek üzemeltetésének koordinálása, karbantartása, ellenőrzése
  • Ünnepségek, zászlózási feladatainak szervezése, segítése
  • A kiadott munkák elvégeztetése, ellenőrzése, elszámolása
  • A társaság szállítási feladatainak és géppark használatának koordinálása
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség /műszaki, építőipari/
  • Szakterületen szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély, vezetési gyakorlat
  • Irányítási és döntési képesség
  • Kiváló rendszerező, elemző készség
  • Gyakorlatias gondolkodásmód
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs készség
  • Felelősségtudat, határozottság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

3531 Miskolc, Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Pf. 78. címre várunk 2017. szeptember 30- ig.