Miskolc Holding Zrt.

Építőipari helyreállító

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Földmunkával járó szerelési munkák esetében a munkagödör visszatöltése homokos kaviccsal vagy helyi anyaggal, rétegenkénti tömörítéssel
  • Szilárd burkolat helyreállításához szükséges előkészítő és kiegészítő munkák (élvágás, szegélykő lerakás)
  • Elkorlátozó elemek és előrejelző KRESZ táblák kihelyezése, bontása, beszállítása
  • Kézi földmunka, rakodás
  • Kompresszor és egyéb nehézgép kezelése
  • Középfokú végzettség
  • Szakirányú szakmunkás végzettség /kőműves/ előnyt jelent
  • Kőműves szakmában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Szakmai magabiztosság
  • Együttműködési képesség
  • Gyors és pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság

Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. augusztus 25-ig.