Miskolc Holding Zrt.

Értékesítő munkatárs

A leendő munkatárs feladatai:
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése, majd az elképzeléseiknek és kívánságaiknak megfelelő médiafelületen megjelenési ajánlat bemutatása
  • Teljes körű tanácsadás a média-megjelenésekkel kapcsolatban, valamint sikeres tárgyalás eredményekképpen üzletkötés.
  • A megkötött szerződések, megállapodások nyomon követése, mely kiterjed az ajánlatok készítésére, cégszerű aláíratásra és nyilvántartásra, a megrendelések teljesítésére, valamint a számlázás figyelemmel kísérésére, késedelmes fizetés esetén a partnerekkel való elsődleges egyeztetésre-és behajtás esetén-a szükséges aláírt dokumentumok kigyűjtésére.
  • A hirdetések megjelenésének megszervezése és lebonyolítása.
  • Biztosítsa az ügyfeleknek az elégedettség élményét az első kapcsolatfelvételtől a hirdetések megjelenéséig.
  • Az értékesítéssel kapcsolatos teljes körű adminisztráció elvégzése
  • Az elektronikus nyilvántartások precíz vezetése
  • Kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel, valamint új ügyfelek szerzése
  • Reklamáció kezelése, ügyintézése, egyeztetése a gazdasági vezetővel.
  • legalább középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • értékesítési szemlélet és ügyfélközpontúság
  • kitartás, motiváltság
  • határozottság és precizitás
  • teljesítmény orientáltság
  • stressz tűrő képesség
  • ügyfélközpontú szemlélet

ELŐNY:

  • értékesítési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Ajánlatunk:
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • laptopot, mobilinternetet, mobiltelefont
  • alapfizetés mellet kiemelt jutalékszerzési lehetőség,
  • béren kívüli juttatás
  • kommunikációs készség, érveléstechnika és önérvényesítési képességek fejlesztésének lehetősége

MUNKAIDŐ:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Kis Hunyad u. 9.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várunk 2019. május 30-ig.

Tagvállalat:
MIKOM Miskolci Kommunikációs Nonprofit Kft.