Miskolc Holding Zrt.

Éttermi csoportvezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Turisztikai Kft-hez alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Szolgáltatás biztosítása (áru, személyzet, technikai feltételek, a szolgáltatás megszervezése és ellenőrzése)
  • Készletgazdálkodás (árurendelés, áruátvétel, árukezelés)
  • Munkaszervezés, munkarend, munkamegosztás kialakítása
  • Az alapanyagok, ételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • A pénztárak ellenőrzése, felügyelete
  • A HACCP rendszer minden körülmény közötti betartása, betartatása
  • Étterem és a hozzá tartozó vendéglátó egységek kínálatának kialakítása
  • Javaslatot tesz új termékek bevezetésére, kidolgozza, valamint kialakítja ezek értékesítéséhez szükséges feltételeket
  • Az étterem költségvetésének előkészítése
  • Szállítólevelek, számlák beérkeztetése, ellenőrzése, pénzügy felé történő feladása
  • Selejtezés teljes körű lebonyolítása
  • A pénzügy és a társaság vezetősége részére időszakonként szükséges beszámolók, jelentések, előterjesztések elkészítése
  • Az éves üzleti terv előkészítésében való részvétel
  • Az étterem leltározásának megszervezése, lebonyolítása
  • Minőségügyi és higiéniai előírások betartása, betartatása
  • Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség (kereskedelmi vagy vendéglátóipari)
  • A szakirányú végzettség melletti pénzügyi végzettség előnyt jelent
  • Legalább 2 év szakterületen szerzett tapasztalat
  • Vezetői, irányítói gyakorlat
  • Döntési képesség
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Rendszerszemlélet
  • Rugalmasság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Turisztikai Kft.

3519 Miskolc, Pazár sétány 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Pf. 78. címre várunk 2018.augusztus 31-ig.