Miskolc Holding Zrt.

Felhasználási hely ellenőr

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MIHŐ Kft.- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Az értékesítési terület munkatársai által átadott lista alapján a díjfizetők felkeresése és a mellékvízmérő óra személyesen történő leolvasása.
  • A mellékvízmérő és annak plombáinak sértetlenségének az ellenőrzése.
  • A mellékvízmérőóra meghibásodásának, méretlen, szabálytalan, illegális vízvételezések, vízfelhasználások felderítése.
  • A vízóra ellenőrzésről és minden felmerülő vízmérő meghibásodásáról jegyzőkönyv készítése.
  • A használati melegvíz szolgáltatás felfüggesztéséhez kapcsolódó műszaki (szerelési) feladatok, illetve a szolgáltatás visszaállításával kapcsolatos munkálatok elvégzése, illetve az elvégzett munkáról jegyzőkönyv felvétele.
  • A díjfizető, felhasználó tájékoztatása vízmérőóra javításáról és cseréjéről.
  • Középfokú szakirányú iskolai végzettség (vízvezeték/központi fűtés szerelő)
  • B kategóriás jogosítvány, Vezetési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos és önálló munkavégzés
  • Szakmai magabiztosság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin u. 52.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. szeptember 30.

Tagvállalat:
MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft.