Miskolc Holding Zrt.

Felsővezeték-szerelő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolc Városi Közlekedési Zrt- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Felsővezeték hálózat és létesítményeinek karbantartása, javítása, üzemeltetése
  • Vontatási energiaellátó és elosztórendszer felügyeletének ellátása, karbantartása a megbízható működése érdekében
  • Közúti forgalomirányító jelzőlámparendszer hibaelhárítási, karbantartási feladatainak végrehajtása
  • Biztonsági felülvizsgálatra kötelezett gépek ellenőrzése
  • Szolgálati beosztás alapján készenléti szolgálat ellátása
  • Üzemzavar, vészhelyzet elhárítása, rendkívüli esemény, műszaki mentés feladatat ellátása
  • Pályavasúti diszpécser, energiai diszpécser feladatok ellátása
  • Szakirányú középfokú iskolai végzettség
  • A szakterületen szerzett legalább 1éves munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatások

3530 Miskolc, Szondi György u. 1., továbbá a munkavégzéssel kapcsolatos egyéb helyszínek

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. november 30- ig.