Miskolc Holding Zrt.

Fogyasztóvédelmi referens és kommunikációs munkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A Miskolci Városgazda Nonprofit kft. fogyasztókat érintő tevékenységeinek nyomon követése, a társasághoz kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátása
  • Részvétel a szervezet belső kommunikációs folyamatainak, stratégiájának kialakításában
  • Belső kommunikációs projektek koordinálása, kapcsolódó akciótervek készítése
  • Az információáramlás biztosítása a munkavállalók irányába, belső kommunikációs tartalmak szerkesztése, kiküldése
  • Online és offline tartalomgyártás, social media management, intranet oldal szerkesztése
  • Részvétel belső kommunikációs eszközök bevezetésében
  • Kapcsolattartás szakterületekkel, partnerekkel
  • Fogyasztókat érintő tevékenységek figyelemmel kísérése
  • Az alkalmazottak fogyasztóvédelmi szemléletének erősítése, a fogyasztóvédelmi szabályok elmélyítését célzó képzések rendszeres szervezése
  • Fogyasztóvédelmi hatósággal, békéltető testületekkel, valamint egyéb fogyasztóvédelmi feladatokat ellátó állami szervekkel való kapcsolattartás
  • A közérdekű adatok összegyűjtése, folyamatos aktualizálása valamint a szervezet honlapján és egyéb előírt fórumokon való közzététele
  • Felsőfokú végzettség, fogyasztóvédelmi referens képesítés
  • 1 év hasonló szakmai területen szerzett tapasztalat
  • Önálló, pontos proaktív munkavégzés
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Problémafelismerő és megoldó készség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, terhelhetőség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2018. július 25.- ig.