Miskolc Holding Zrt.

Fóliakertész

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A kertészeti telephelyen a napi munkafolyamatok irányítása és ellenőrzése
  • Telephelyen lévő robbanómotoros kisgépek üzemeltetése, valamint a termesztő berendezések karbantartása
  • A növények fejlődése és egészségügyi állapotának folyamatos ellenőrzése
  • Munkafolyamatok dokumentálása (permetezési napló, munkanapló)
  • A betakarítandó termés mennyiségének meghatározása, valamint a betakarítás (szedés) koordinálása, az áru tisztítása- és értékesítésre történő előkészítése, továbbá szükség szerint a tárolás feladatainak elvégzése
  • Gondoskodás a telephely tisztántartásáról, kaszálásáról és síktalanításáról
  • Szakirányú középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kisgép- kezelői szakképesítés valamint növényvédelmi zöldkönyv előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Problémafelismerő és megoldó képesség
  • Felelősségtudat
  • Megbízhatóság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

3531 Miskolc, Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. szeptember 30-ig.