Miskolc Holding Zrt.

Főpénztáros - könyvelő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Fürdők Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Nyilvántartások vezetése, pénzügyi jellegű adatszolgáltatások készítése
  • Kapcsolattartás bankokkal
  • Hitelkeret felhasználásának, a szállító számlák és egyéb fizetési kötelezettségek fizetési határidejének figyelemmel kísérése
  • Kompenzálási lehetőségek feltárása, pénzmozgás nélküli megállapodások előkészítése
  • Kifizetések jogosságának felülvizsgálata, utalási engedélyeztetési kérelmek előkészítése
  • Heti és egyéb időszaki likvid jelentések elkészítése
  • Pénztárosok munkájának szakmai ellenőrzése
  • Elektronikus beléptető rendszer és online pénztárgép folyamatos ellenőrzése
  • Főkönyvi feladások folyamatos ellenőrzése
  • Pénztárellenőri feladatok ellátása
  • Főpénztárosi feladatok és ehhez kapcsolódó könyvelések kezelése
  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
Előnyt jelent:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú gazdasági végzettség előny
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
Miskolci Fürdők Kft.
3519. Miskolc, Pazár sétány 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2020. január 31-ig.