Miskolc Holding Zrt.

Fürdőszolgáltatás vezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Fürdők Kft-hez a Miskolctapolca Barlangfürdőbe, az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Az egységek működéséhez szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosítása, összehangolása és a munkafolyamatok irányítása, szakmai felügyelete
  • A részleget érintő előírások betartásának felügyelete
  • A részlegre vonatkozó költségvetési terv követése, kiadások ellenőrzése és az erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása
  • A részleg munkáját támogató javaslatok összeállítása
  • A fürdő üzemeltetésére vonatkozó jogszabályok, előírások és szabályok betartása, betartatása
  •  Vízminőség vizsgálatok szervezése, lebonyolítása, kapcsolódó szükséges intézkedések megtétele
  • A fürdők biztonságos üzemeltetésének biztosítása érdekében szakterületi vezetőkkel történő egyeztetések lebonyolítása
  • A végzett munkafolyamatok ellenőrzése, elemzése, hibák értékelése
  • Támogatja az üzleti terv célkitűzéseinek maradéktalan végrehajtását
  • Munkabeosztások, szabadságolási rend elkészítése, nyilvántartások és dokumentációk kezelése
  • Beszerzési igények elkészítése
  • A fürdőszolgáltatás ügyvitelében való részvétel
  • Vendégpanaszok, észrevételek, káresetek és balesetek kivizsgálása
  • Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség
  • A szakirányú végzettség melletti pénzügyi végzettség előnyt jelent
  • Legalább 3-5 év szakterületen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vezetői, irányítói gyakorlat
  • Döntési képesség
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Rendszerszemlélet
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Fürdők Kft.

3519 Miskolc, Pazár sétány 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Pf. 78. címre várunk 2019. április 30-ig.