Miskolc Holding Zrt.

Fűtésszerelő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MIHŐ Kft.- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Munkavégzése során észlelt hiányosságokat, hibákat, amelyek az üzemeltetést gátolják, köteles azonnal elhárítani
  • Ütemterv alapján folyamatos, rendszeres karbantartást végez. A társaság gépészeti berendezéseinek működőképességét biztosítja.
  • Részt vesz az üzem területén fellépő üzemzavar elhárításában, saját szakmájának megfelelő munkaterületen.
  • Tevékenységi területén alapvető feladata a kazánházakban, hőközpontokban és a primer, szekunder távfűtési hálózati rendszereken a fellépő hibák kijavítása.
  • Megrendelés esetén a felhasználói rendszereken is elvégzi a szükséges javításokat.
  • Helyszíni, felhasználói javításoknál vezetni köteles a rendszeresített munkalapokat, kiállítja a készpénzfizetési számlát.
  • Középfokú iskolai szakirányú végzettség (fűtésszerelő)
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Szakmai magabiztosság
  • Önálló munkavégzés

Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin u. 52.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018.december 31.