Miskolc Holding Zrt.

Gazdaságfejlesztési munkatárs

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A befektetés-ösztönzési és gazdaságfejlesztési tevékenység támogatása
  • Nemzetközi és hazai cégekkel, fontos iparági szereplőkkel aktív kapcsolatteremtés és azok folyamatos menedzsmentje
  • Befektetési ajánlatok készítése, városi prezentációk frissítése, aktualizálása, fordítása
  • Ágazati céglisták készítése
  • Közreműködés egyéb szakmai háttéranyagok, valamint tárgyalások, szakmai programok előkészítésében, utóbbiak dokumentálásában
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • Irodai alkalmazások gyors és hatékony használata (kiemelten MS Excel, és Power Point)
  • Kreatív gondolkodás az alternatív megoldások keresésére
  • Kiemelten pontos, precíz munkavégzés a pályázati, ajánlati anyagok fontossága végett
  • Munkáját a kezdeményező készség vezérli
  • Dinamikus, szorgalmas személyiség
  • Elkötelezett a csapatmunka iránt
Előnyök:
  • 2 év releváns szakmai tapasztalat
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi, presztízs értékű kapcsolatok
  • Munkahely a belváros szívében, kellemes munkahelyi környezet
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:

3525 Miskolc, Széchenyi utca 107.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. december 31-ig