Miskolc Holding Zrt.

Gazdasági csoportvezető

Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Gondoskodik a Társasház közös képviseleti tevékenységből adódó, valamint a társasházas épületek kezeléséhez kapcsolódó sajátos analitikus nyilvántartások vezetéséről, elkészítését folyamatosan ellenőrzi és a naplófőkönyvvel való egyezőséget, egyeztetést biztosítja.
  • Intézkedik a panaszok, bejelentések kivizsgálásáról, s azok mérlegelésével megteszi az elhárításra vonatkozó szükséges lépéseket.
  • Képviseli a megbízás alapján elvállalt társasházak kezelési feladatait a vevőközpontúság szem előtt tartásával. A szerződés alapján kezelt társasház kezelését az érvényes jogszabályok, rendelkezések szerint, illetve megállapodás alapján látja el.
  • Elkészítteti a bankszámlák feletti rendelkezési joggal kapcsolatos anyagokat, betartja és betartatja a pénzügyi utasításokat és szabályokat
  • Gondoskodik a pénzügyi bizonylatok alakiságának helyességéről, érvényességéről, utalványoz.
  • A számviteli törvény és vonatkozó utasítások alapján meghatározza a számviteli, bizonylati és ügyviteli rendet, megszervezi a beszámolási adatszolgáltatási rendszert és gondoskodik ezek betartásáról.
  • Gondoskodik a kezelt társasházak éves beszámolójának elkészítéséről és a közgyűlés elé terjesztéséről.
  • Előkészíti és végrehajtatja az éves zárlati munkákat, illetve a mérleget megalapozó leltározást és leltárkészítést, folyamatosan felügyeli azt.
  • Gondoskodik a pénzügyi nyilvántartásról, a szállító és vevő folyószámlák vezetéséről, a pénzügyi műveletek lebonyolításáról, irányítja a számla ellenőrzésével és nyilvántartásával kapcsolatos feladatokat.
  • Közgazdasági vagy pénzügyi felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 éves vezetői tapasztalat, legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Előnyt jelet: társasházkezelői tanfolyam
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés, határidők betartása
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkahely a belváros szívében, kellemes munkahelyi környezet
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:
3529 Miskolc, Szilvás utca 23-25.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. november 30-ig.