Miskolc Holding Zrt.

Gazdasági vezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Turisztikai Kft-hez alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Gazdasági folyamatok koordinálása a hatályos törvények és jogszabályozásoknak megfelelően
  • Kontrolling, pénz – hitel – és költséggazdálkodás irányítása, felügyelete
  • Ügyviteli elszámolások ellenőrzése, módosítások kezdeményezése a gazdaság célszerű és hatékony működésének érdekében
  • Tervezési folyamatokban, célok meghatározásában illetve az üzletpolitikai koncepció és a stratégiai terv kidolgozásában való közreműködés, adatok szolgáltatása az éves üzleti terv elkészítéséhez
  • Pénzforgalmi kimutatások, gazdasági számítások, elemzések készítése
  • A számviteli és pénzügyi feladatokkal összefüggő szabályzat és belső utasítási folyamatok figyelemmel kísérése
  • Vezetői információk biztosítása, havi, negyedével, féléves, éves jelentések készítése
  • Időszaki és éves számszaki beszámolók készítése
  • A hatóságokkal, pénzintézetekkel és egyéb szervezetekkel történő kapcsolattartás
  • Likviditási tervek készítése, havi cash-flow tervezés valamint elemzés
  • Könyvelési munkák, analitika, zárlati munkák, főkönyvi kivonatok, adóbevallások elkészítése
  • Adóbefizetések, adó visszaigénylések koordinálása, bizonylati fegyelem megkövetelése
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év vezetői területen szerzett tapasztalat
  • Döntési képesség
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Rendszerszemlélet
  • Rugalmasság
  • Határozottság
  • Szakmai magabiztosság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Turisztikai Kft.

3519 Miskolc, Pazár sétány 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. december 15-ig.