Miskolc Holding Zrt.

Gazdasági vezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. működésével, gazdálkodásával, vagyonával kapcsolatos pénzügyi és számviteli feladatok ellátása, irányítása
  • A gazdálkodással kapcsolatos tervezési, beszámolási és kontrolling feladatok ellátása, koordinálása
  • Időszaki könyvviteli zárások elvégzése, a törvényes előírásoknak és a tulajdonosi igényeknek megfelelő jelentések, beszámolók elkészítése, adatszolgáltatások
  • Adózási feladatok ellátása, illetve irányítása
  • A Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-vel kapcsolatos  önkormányzati költségvetési előirányzatok tervezése, időszakos jelentések elkészítése, egyéb adatszolgáltatás
  • Közszolgáltatási tevékenységek elkülönített kezelése, időszaki elszámolások és jelentések elkészítése
  • Az ügyvezetés munkájának közgazdasági támogatása, a folyamatban lévő ügyek és döntés-előkészítő anyagok tekintetében gondoskodás a gazdaságossági szempontok érvényesítéséről
  • A számviteli politika kialakítása, az ügyviteli rendszer kiépítése és működtetése, szabályzatok kidolgozása
  • A gazdasági szervezet pénzügyi műveleteinek tervezése, elemzése, ellenőrzése
  • A működéshez szükséges források biztosítása és kezelése, beruházási és finanszírozási döntések előkészítése
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 5 év gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • 2 év vezetői tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői (könyvvizsgálói) regisztráció vállalkozási szakon
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Üzleti gondolkodás, határozottság
  • Problémafelismerő és megoldó készség
  • Rendszerező képesség, pontosság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk