Miskolc Holding Zrt.

Gépjárművezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A mindenkori KRESZ és biztonsági előírásoknak megfelelően a rábízott gépjárművet vezeti, gépeket kezeli
  • A rábízott gépjármű, munkagép elvárható műszaki és esztétikai állapotának fenntartásáért felelős
  • Úttesten, vagy járdán történő munkavégzés esetén gondoskodik a forgalom eltereléséről, a munkavégzési terület lezárásáról
  • Napi indulás előtt ellenőrzi a jármű, munkagép állapotát
  • Baleseti esemény bekövetkezése esetén haladéktalanul tájékoztatja felettes vezetőjét
  • Menetleveleket, fuvarleveleket, gépüzemnaplót naprakészen vezeti a társaság utasításainak megfelelően
  • Középfokú gépjárműtechnikai végzettség
  • Gépkezelői jogosítvány
  • C kategóriás vezetői engedély, GKI
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

Miskolc város közigazgatási területei

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk.

A 2020. március 11-én kihirdetett veszélyhelyzet miatt a Kormány rendkívüli intézkedéseket rendelt el a világjárvánnyá nyilvánított koronavírus-járvány megelőzésére. Ezeket figyelembe véve, valamint dolgozóink és a jelentkezők egészségét is védve, március 16-tól határozatlan ideig a személyes interjúztatás felfüggesztésre kerül. Az intézkedésektől függetlenül a pályázati anyagokat továbbra is fogadjuk a megadott elérhetőségeken.

Megértésüket köszönjük!