Miskolc Holding Zrt.

Halottasház kezelő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Elhunytak átvétele, kiadása, halott nyilvántartó könyv pontos vezetése
  • Elhunytak kezelése, hűtése, kegyeleti felkészítése
  • Hamvasztott elhunytak illetve temetési kellékek azonosítása, átadása a megrendelő felé
  • Keletkezett veszélyes hulladék kezelése, hűtőrendszerek, ravatalozó helységek tisztántartása, fertőtlenítése
  • Hangosító berendezések szakszerű működtetése, zenei hanganyag összeállítása, lejátszása
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Munkavégzéshez szükséges jogszabályi ismeretek
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Terhelhetőség
  • Felelősségteljes munkavégzés
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

3526 Miskolc, Szentpéteri kapu 105.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. november 15-ig.