Miskolc Holding Zrt.

Halottszállító - Testőr

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Lakásról, közterületről, kórházból történő halott szállítása
  • Hozzátartozók szakszerű tájékoztatása temetési ügyintézéssel kapcsolatban
  • Halott szállítással kapcsolatos dokumentumok ellenőrzése
  • Az elhunyt halottasházba, illetve kórházba történő szállítása
  • Ügyeletben történő baleset utáni takarítás, temetői járőrözés
  • Halottszállító járművek törvényi előírás szerinti fertőtlenítése
  • Szakmunkás végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Temetkezési szoláltatásban szerzett gyakorlat előny
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Empátia
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
3526. Miskolc, Szentpéteri kapu 105.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2020 január 31-ig.