Miskolc Holding Zrt.

Hálózati ellenőr

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe.

A leendő munkatárs feladatai:
  • Lejárt hitelesítésű mellékvízmérő órák cseréje
  • Tűzoltó vízforrások (tűzcsap, tűzvíz medence) felülvizsgálata, karbantartása
  • Vizi közmű hálózat különböző ellenőrzési és műszeres vizsgálati feladatainak ellátása
  • Vízszivárgás keresés ivóvíz vezeték hálózatokon különféle hibakereső készülékkel
  • Rejtett vezetéknyomvonalak felszín alatti betakart aknák, tolózárak felkutatása, beazonosítása
  • Terület alapú vízveszteség elemzés, zónamérés
  • Kamerás csatornavizsgálatok elvégzése csapadék – és, szennyvízhálózaton
  • Középfokú műszaki végzettség (vízvezeték szerelő képesítés előnyt jelent)
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, hatékony munkavégzés
  • Eredmény orientáltság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1–3. címre várunk <2018. augusztus 25-ig.