Miskolc Holding Zrt.

Házfelügyelő

A Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt. Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője, munkatársat keress az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A folyosók és lépcsőházak, közös helyiségek, illetve az azokhoz vezető utak tisztántartása
  • Szemétgyűjtő edények összegyűjtése illetve kihelyezése
  • Téli időszakban síktalanítási feladatok ellátása
  • Negyedéves nagytakarítások elvégzése
  • Pince, alagsor, padlás, közös használatú részeinek lomtalanítása, takarítása
  • Illetéktelen személyek behatolásának megakadályozása
  • Legalább alapfokú végzettség
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Önállóság
  • Felelősségteljes munkavégzés
Ajánlatunk:
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Széchenyi u. 107.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. október 31-ig.