Miskolc Holding Zrt.

Hegesztő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft- hez az alábbi munkakörbe:

Hegesztő

A leendő munkatárs feladatai:
  • A Társaságnál jelentkező fém hegesztési feladatok ellátása, telephelyeken és külső helyszínein (játszóterek, utcabútorok).
  • Fémlemez vágás és átalakítás céljára történő előkészítése
  • Vas-és alumínium szerkezetű kapuk, ajtók és ablakok, korlátok elkészítése, összeszerelése, föl-és leszerelése, karbantartása és javítása.
  • Vas-és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formázása, alakítása.
  • Gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, illetve felújítási munkák elvégzése
  • Az elkészült termékek helyszíni szerelése, rögzítése, minőségének ellenőrzése
  • Szakirányú szakmunkás végzettség
  • 1 év szakmai tapasztalat
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Teljes munkaidős állás
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2018. november 15-ig.