Miskolc Holding Zrt.

Helypénzkezelő, gombavizsgáló

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A piaci napon legkésőbb 8 órakor a helypénzkezelés megkezdése
  • Piaci nyitástól számítva a helypénzkezelés kezdetéig a napi jeggyel árusítani szándékozóktól a szükséges adatok felvétele
  • Kimutatások naprakész kezelése, dátumbélyegző ellenőrzése
  • Őstermelői igazolványban nem szereplő termékek értékesítésének ellenőrzése
  • A helypénz átvételét követően számla kiállítása, azon a szükséges adatok feltüntetése
  • A nyugtaadási kötelezettség szabályszerűségének ellenőrzése
  • A helypénzjegyek nyilvántartásban történő vezetése
  • Gomba szakellenőri feladatok ellátása, a lakosság által begyűjtött vadon nőtt növények, gombák ellenőrzése, minősítése
  • A gombamérgezések és a vadon termő ehető gombák hasznosításáról történő felvilágosításban való részvétel, kereskedelmi forgalomba jutásuk előtt azok ellenőrzése
  • A gomba árusítás jogosságának ellenőrzése, napi események dokumentálása
  • Gombavizsgálati igazolás kiállítása, étkezésre alkalmatlan gombák megsemmisítése
  • Felmerülő vásárlói panaszok kezelése
  • Középfokú végzettség
  • Gomba szakellenőr szakképzettség
  • 2 év gomba szakellenőri területen szerzett tapasztalat
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Pontosság, precizitás
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Határozottság
  • Együttműködési és kommunikációs készség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2018. november 15-ig.