Miskolc Holding Zrt.

Hőközpont gépész

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MIHŐ Kft.- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A hőenergiát fogadja, a berendezéseket az üzemviteli és technológiai utasítások szerint kezeli
  • A fogyasztói hőközpontokban gondoskodik az épületek megfelelő ürítéséről, feltöltéséről, a szabályozások elvégzéséről, a keringető szivattyúkat beindítja, ill. az üzem alatti átváltásokat végrehajtja
  • Gondoskodik a légtelenítések elvégzéséről, csepegések, folyások elhárításáról, valamint a rendszerek iszapolásának ütemterv szerinti elvégzéséről.
  • A hőközpontok kezelésével kapcsolatos adatokat bejegyzi a hőközpont naplójába
  • Rendszeresen ellenőrzi a hőközpontokban üzemelő hőcserélőket, a lyukadások kiszűrése és elhárítása céljából
  • Aktívan részt vesz az üzemzavarok elhárításában
  • A közvetlen vezetője által átruházott ellenőrzéseket elvégzi a hőközpontok berendezésein, az olyan jellegű meghibásodásokat szakszerűen kijavítja, az üzemviteli ellenőrzést bejegyzi az erre a célra rendszeresített naplóba
  • Feladata az üzembiztos, gazdaságos üzemeltetés a megadott hőfelhasználási igények biztosításával a vonatkozó üzemviteli, ügyviteli utasítások maradéktalan figyelembevételével.
  • Középfokú iskolai végzettség (műszaki)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Gyors és pontos munkavégzés
  • Szakmai magabiztosság
  • Rendszerező képesség
  • Eredmény orientáltság
  • Gyakorlati gondolkodásmód
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin u. 52.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. szeptember 30.