Miskolc Holding Zrt.

HR ügyintéző

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Kapcsolattartás a HR igazgatóság és a tagvállalatok között
  • Ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása
  • Beléptetés, nyilatkoztatás, kiléptetés feladatok ellátása
  • Személyi anyagok rendszerezése
  • Foglalkozás egészségügyi vizsgálatok koordinálása
  • Kafeteriával, béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Hó végi óraadatok, vonatkozó dokumentumok előkészítése és átadása bérszámfejtés felé
  • TB-vel kapcsolatos dokumentáció kezelése, vonatkozó dokumentumok továbbítása
  • Munkavállalói igazolások elkészítése, kiadása
  • Munkába járással kapcsolatos dokumentumok kezelése
  • EFO folyamat koordinálása
  • Munkavállalói letiltások kezelése, dokumentumok nyilvántartása
  • Nyugdíj ügyekkel kapcsolatos adatszolgáltatások elkészítése, továbbítása
  • Tagvállalatok iratkezelési feladatainak ellátása
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók személyi anyagának kezelése, vonatkozó érvényességi időpontok figyelése azok naprakészen tartása
  • Középfokú iskolai végzettség (Munkaügyi, TB, HR)
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontúság
  • Teljesítmény-orientáció
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3525 Miskolc, Hunyadi u. 19.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. szeptember 30-ig.