Miskolc Holding Zrt.

Iratkezelő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Iratkezelő

A leendő munkatárs feladatai:
  • Társasági szintű dolgozói távolsági bérletek megrendelése, kiosztása a szervezeti egységek részére, valamint az aktuális összesítő továbbítása az érintett szervezeti egységek felé a könyvelés és a számlakészítés érdekében.
  • Társasági szintű végzettségek naprakész nyilvántartása Excel táblázatban.
  • HR partner által előkészített levelezések iktatása és továbbítása az iktató rendszerben.
  • HR partnerhez beérkező számlák igazolásának előkészítése, majd aláírást követően továbbítása a pénzügyi, számviteli, kontrolling csoport részére.
  • Bértámogatási kérelmek igényléséhez szükséges dokumentumok előkészítése (igénylőlap, jelenléti ívek, átutalásról szóló banki bizonylat, stb.)
  • HR tevékenységgel kapcsolatos dokumentumok irattárazása.
  • A tagvállalathoz havi szinten beérkező bérjegyzékek kiosztása a szervezeti egységek részére.
  • A munkaidő nyilvántartó rendszerben havi szintű munkaidő nyilvántartás vezetése a meghatározott munkavállalók esetében a havi bérszámfejtés érdekében.
  • A társaság HR vonatkozású dokumentumainak naprakész nyilvántartása.
  • Középfokú végzettség
  • Informatikai ismeret, tapasztalat (Microsoft Office, Nexon)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Pontosság, rendszerező képesség

Ajánlatunk:
  • Részmunkaidő, időtartama: 4 óra
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
3527 Miskolc, József Attila út 78.
Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. december 31.