Miskolc Holding Zrt.

Járműfényező

Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A fényezésre átvett jármű, gép vagy berendezés felületének előkészítése, majd a megrendelés szerinti színnel való bevonása
  • Korrózió felismerése, megfelelő alapozó és fedőfesték kiválasztása, bevonat elkészítése
  • Csiszolási eljárások eszközeinek, szerszámainak meghatározása, ezek használata a megfelelő felületsimaság elérése céljából
  • A bevonandó felület nagyságának kiszámítása, ehhez szükséges oldószerek, tapaszok, festék és színezőanyagok mennyiségének használata, gazdaságos fényezés biztosítása
  • Minta vagy színkód alapján a megrendelt szín azonosítása, annak kikeverése, egyenletes rétegvastagságban felhordása az előkészített felületre
  • Középfokú iskolai végzettség (szakmunkás bizonyítvány)
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Teljesítmény – és célorientáció
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
Ajánlatunk:
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:

Miskolc Városi Közlekedési Zrt.

3527 Miskolc, Szondi György u. 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. szeptember 30-ig.

Tagvállalat:
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.