Miskolc Holding Zrt.

Jegyellenőr

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.-hez az alábbi munkakörbe:

Jegyellenőr

A leendő munkatárs feladatai:
  • Utazási feltételek érvényesítése, szabályok betartatása, eltérések esetén szükséges intézkedések megtétele, forgalmi zavarok minél hatékonyabb elhárítása
  • Menetjegy és bérletváltási készség növelése
  • Jogosulatlan utazások feltárása, a nem fizetőkkel szembeni intézkedések megtétele a kijelölt megállóhelyeken
  • Feladata teljesítése során felderített bűncselekmény alapos gyanúja esetében rendőrség értesítése, az elkövetővel szemben rendőrségi eljárás kezdeményezése
  • Forgalmi zavar esetén kapott utasítás szerint eljárva, a zavar elhárításában való részvétel
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Teljesítmény- és célorientáció
  • Jó gazda szemlélet
  • Proaktivitás
  • Stressz tűrés
  • Segítőkészség
  • Pontosság
  • Gyors döntési képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Miskolc Városi Közlekedési Zrt. 3527 Miskolc, Szondi György u. 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2020.02.29-ig.

Tagvállalat:
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.