Miskolc Holding Zrt.

Karbantartási főmunkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Társasági szinten a kisgépek javításának ügyintézése, a munkához szükséges berendezések működőképes állapotának felügyelete érdekében.
  • Kisgép, szivattyú törzsállomány kezelése, nyilvántartása, annak érdekében, hogy az egységeknél milyen eszközállomány van nyilvántartva.
  • Éves karbantartási terv elkészítésében való aktív részvétel és a megvalósulás folyamatos nyomon követése.
  • Szervezeti egységektől kapott karbantartási megrendelésekre árkalkulációk, elemzések készítése.
  • Karbantartási tevékenységek utókalkulációja.
  • Karbantartási munkalapok kezelése, ügyintézése.
  • Részt vesz a Karbantartási csoport napi tevékenységében, a feladatok előkészítésében, koordinálásában.
  • Szakirányú középfokú végzettség (villamossági vagy gépész)
  • Három év szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés

Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
3527 Miskolc, József Attila út 78.
Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. október 31.