Miskolc Holding Zrt.

Karbantartó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

A leendő munkatárs feladatai:
  • A társszervezetek megrendelései alapján helyszíni felmérés készítése, méretek meghatározása, anyagszükségletek kiszámolása.
  • Anyagok méretre szabása, azok szükség szerinti kezelése, műhelyben történő előregyártások
  • Vízvezetéken és szennyvízvezetéken történő helyi javítások elvégzése, vezetéken található szerelvények, szivattyúk cseréjéhez szükséges előkészületei munkák elvégzése
  • Tartószerkezetek gyártása a villanyszerelők és a társszervezetek számára
  • A társaság gépjárművein, munkagépein lakatos javítási munkák elvégzése
  • A karbantartó csoport előkészítő műhelyeiben és a gépházakban üzemelő gépek, gépi berendezések időszakos ellenőrzése, szükséges karbantartás (zsírozás, olajozás) elvégzése
  • Gépek tisztán tartása, kisebb alkatrészek cseréje
  • Műszaki középfokú végzettség (lakatos, hegesztő, csőszerelő)
  • Építőiparban vagy vízműveknél eltöltött minimum 5 év
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai magabiztosság
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Segítőkészség
  • Csapatszellem
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. november 30.-ig.