Miskolc Holding Zrt.

Karbantartó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

A leendő munkatárs feladatai:
  • Napi karbantartási munkák elvégzése, telephely rendben tartása
  • Műszaki hiányosság felmérése és továbbítása a telepvezető felé
  • A meghibásodott munkaeszközök javítása és pótlása, az eszközök rendeltetésszerű használatának felügyelete
  • Megbízás alapján a készletnyilvántartások vezetése
  • A műhely és tároló helyiségek napi tisztántartását, valamint egyéb rábízott helyiségek rendbe tétel és karbantartása
  • Az állatok napi takarmányozásának segítése
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Problémafelismerő és megoldó képesség
  • Kreatív, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Állategészségügyi Telep

Miskolc, Fonoda u. 3, 3527

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. május 5.-ig.