Miskolc Holding Zrt.

Karbantartó

Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

A leendő munkatárs feladatai:
  • a tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozása
  • a védőcsövek falba süllyesztése vagy falra erősítése, elosztódobozok, kapcsolók, biztosítékok, kapcsolószekrények és világítástechnikai szerelvények felszerelése, a falban tett kár javítása
  • a vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe
  • a megfelelő vezetővégek csupaszolása és összesodrása
  • a fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése
  • a védőföldelések kialakítása és a földelési ellenállás rendszeres ellenőrzése
  • a villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása
  • szükségáramforrások működtetéséhez használt akkumulátorok karbantartása;
  • a túlterhelés vagy az elöregedett szigetelés miatt leégett transzformátorok, villamos forgógépek felújítása
  • műszaki rajzok alapján villamos berendezések tekercselésének elkészítése és a tekercselések bekötése
  • az elektromos vezetékek, berendezések és szerelvények elrendezésének és telepítésének tervezése a feladatmeghatározásnak és a vonatkozó szabványoknak megfelelően
  • az elektromos rendszerek, berendezések és alkatrészek vizsgálata az esetleges kockázatok, meghibásodások és a beállítás vagy javítás szükségességének meghatározása céljából
  • anyag-, berendezés- és árurakodási, pakolási, szállítási munkák elvégzése;
  • használaton kívüli épületek napi szintű szemléje, meghibásodások jelzése,
  • udvar és park gondozás
  • közüzemi mérők rendszeres leolvasása, adatok nyilvántartó naplóban történő rögzítése
  • szakirányú szakközépiskolai végzettség (épületvillamossági szerelő, villanyszerelő)
  • Minimum 5 év releváns szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési tapasztalat
  • alapfokú informatikai ismeretek
  • Teljesítmény- és célorientáció
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztos szakmai ismeretek
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Széchenyi u. 107.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. július 30-ig.