Miskolc Holding Zrt.

Karbantartó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

A leendő munkatárs feladatai:
  • Építmények, épületek, kerítések asztalos munkáinak elvégzése
  • Festési munkálatok, padlóburkolatok cseréje, nyílászárók javítása, gipszkarton falak készítése
  • Víztermelő telepek, nyomásfokozó gépházak, víztározó medencék gépészeti-karbantartási feladataiban való részvétel
  • Vízhálózati szerelvények, vízvezetékek karbantartása
  • Tolózárak, szelepek, ereszcsatorna, lefolyók javítása
  • Raktárból anyag kivitelezés, kézi anyagmozgatás
  • Helyszíni felmérés készítése, anyagszükségletek, méretek meghatározása, anyagok méretre szabása
  • Fa -, fém felületek karbantartása
  • Gépek napi ellenőrzése, karbantartása, tisztántartása
  • Közreműködik szakipari karbantartási munkákban, részt vesz kőműves és lakatos szakipari munkák előkészítésében
  • Szakmunkás bizonyítvány (asztalos végzettség előny)
  • 3 év építőipari tapasztalat
  • C kategóriás vezetői engedély
  • Kisgépkezelő jogosítvány előny
  • Műszaki szemlélet
  • Teljesítmény – és célorientáció
  • Munkavégzés önállóan és csapatban is
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. július 31-ig.

Tagvállalat:
MIVÍZ Miskolci Vízmû Kft.