Miskolc Holding Zrt.

Karbantartó

Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

A leendő munkatárs feladatai:
  • Sűrítő asztalok iszap víztelenítés egységek működésének ellenőrzése
  • Polielektrolit beoldó berendezés felügyelete
  • Iszap és hulladék előkezelő berendezések gépnaplójának vezetése
  • Rothasztó tornyok feltöltését végző berendezések gépnaplójának vezetése
  • Események, meghibásodások, javítások jegyzetelése
  • A berendezések negyed és féléves felülvizsgálatának elvégzése, gépnapló bejegyzés rögzítése
  • Technológiai egységek karbantartása, gépkönyvben leírtak alapján
  • Hulladékok küldése és fogadása
  • Segédanyagok, vegyszerek felhasználásának nyilvántartása, utánrendelési igény jelzése
  • Vegyszeradagolás beállítása, berendezések, vegyszermennyiségek ellenőrzése
  • Gázmotorok felügyelete
  • Iszapminták biztosítása a labor részére
  • Biogáz üzem berendezéseinek ellenőrzése
  • Vízzárak ellenőrzése, feltöltése
  • Fogyasztásmérők ellenőrzése, állásuknak rögzítése (gáz-, víz-, villamos mérők)
  • Szakirányú középiskolai végzettség (Gépszerelő, lakatos, gáz vagy központi fűtésszerelő)
  • Fűtés- víz- gázszerelési ismeretek, gépészeti berendezések üzemeltetői-karbantartói ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. szeptember 30-ig.

Tagvállalat:
MIVÍZ Miskolci Vízmû Kft.